www.cokhitieuchuan.com
MAKING IT EASIER
[create_shortcode_menu_Cate_mau]
G-125-ASF/ARF/BSF/BRF-TUD
● Model
ㆍG-125-ASF-TUD(Swivel)
ㆍG-125-ARF-TUD(Rigid)
ㆍG-125-BSF-TUD(Swivel with brake)
ㆍG-125-BRF-TUD(Rigid with brake)
● Độ cứng lò xo có thể lựa chọn
ㆍ(50º or 70º) / (Standard 70º)
Brand / Thương hiệu:
* Brackets: Pressed steel plate, double ball bearing with hardened bearing seats in the swivel head, strong integrated pressed steel frame, dust protection cover in the swivel head, fine shock absorption function with special rubber, smooth-operating top brake system, bolted wheel axle structure
* Surface Treatment: Zinc plated
* Wheel: Injected polyurethane(Shore A92), PP core, two ball bearings
| Đường kính bánh xe | 125 mm |
| Chiều rộng của bánh xe | 30 mm |
| Độ cứng bánh xe | 92 Shore A |
| Kích thước mặt bánh xe | 100 x 85 mm |
| Tâm lỗ bánh xe | 80 x 60 or 77 x 45 mm |
| Tâm lỗ | 9 mm |
| Mức độ giảm chấn | 10 mm |
| Độ lệch | 50 ~ 55 mm |
| Chiều cao tổng thể | 177.5 mm |
| Nhiệt độ | -10 ~ +90 ℃ |
| Tải trọng / 1 cái | 110 kg |
| Tải trọng / 4 cái | 330 kg |
| Đường kính bánh xe | 4.91 “ |
| Chiều rộng của bánh xe | 1.18 “ |
| Độ cứng bánh xe | 92 Shore A |
| Kích thước mặt bánh xe | 3.93 x 3.34 “ |
| Tâm lỗ bánh xe | 3.14 x 2.36 or 3.03 x 1.77 “ |
| Tâm lỗ | 0.35 “ |
| Mức độ giảm chấn | 0.39 “ |
| Độ lệch | 1.97 x 2.16 “ |
| Chiều cao tổng thể | 6.98 “ |
| Nhiệt độ | +14 ~ +194 ℉ |
| Tải trọng / 1 cái | 243 lbs |
| Tải trọng / 4 cái | 728 lbs |